Ołtaszyn!

1_ujecie_small.jpg

adres inwestycji: Wrocław, ul. Agrestowa
typ zabudowy: szeregowa
status: w realizacji
termin realizacji: do 30.07.2018r.

Opis inwestycji


Nikogo nie trzeba przekonywać do zalet mieszkania w domu jednorodzinnym. Dla większości z nas wizja szczęśliwego życia rodzinnego nieodłącznie wiąże się z domem. Z pewnością wiele razy wyobrażałeś sobie poranną kawę na tarasie lub dzieci beztrosko bawiące się w ogrodzie. I pewnie nie raz od podjęcia decyzji o przeprowadzce do domu zniechęcała Cię peryferyjna lokalizacja lub nieodpowiedni projekt. Teraz nie musisz iść na kompromisy!

Inwestycja pod nazwą "Ołtaszyn!" to kolejny projekt naszej spółki. W pobliżu ul. Agrestowej i Strachowskiego powstanie kameralna zabudowa jednorodzinna. Zaprojektowano 6 segmentów szeregowych położonych w trzeciej linii zabudowy w stosunku do ul. Agrestowej. To prawdopodobnie ostatnie, tak wyjątkowe miejsce w samym sercu Ołtaszyna. W ramach inwestycji powstanie również droga dojazdowa.

Myśląc o naszym kolejnym projekcie szukaliśmy nieruchomości położonej w lokalizacji chętnie wybieranej przez Wrocławian, dobrze skomunikowanej a także dającej poczucie komfortu. Planując zabudowę dążyliśmy do uzyskania równowagi pomiędzy charakterem zabudowy szeregowej a wygodą przestronnego domu jednorodzinnego.  Dlatego też na naszej działce zaprojektowaliśmy jedynie sześć domów, każdy o powierzchni ok. 150 m2 z ogrodami o powierzchni nawet 400 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie powstanie wyłącznie zabudowa jednorodzinna.

Co ważne- ogrody naszych domów sąsiadują bezpośrednio z terenem zielonym, na którym obowiązuje zakaz zabudowy.

 

Lokalizacja

ADRES LOKALIZACJI - Wrocław, ul. Agrestowa 

Plan osiedla

  • sprzedane
  • zarezerwowane
  • dostępne

Cennik

  • sprzedane
  • zarezerwowane
  • dostępne

tylko dostępne

D1 l.pokoi: 5 cena: *** *** metraż: 145,74 m²
ogród: 442 m²
sprzedane więcej
C2 l.pokoi: 5 cena: *** *** metraż: 149,93 m²
ogród: 195 m²
sprzedane więcej
C1 l.pokoi: 5 cena: *** *** metraż: 149,93 m²
ogród: 194 m²
sprzedane więcej
B2 l.pokoi: 5 cena: *** *** metraż: 149,93 m²
ogród: 193 m²
sprzedane więcej
B1 l.pokoi: 5 cena: *** *** metraż: 149,93 m²
ogród: 192 m²
sprzedane więcej
A1 l.pokoi: 5 cena: *** *** metraż: 145,74 m²
ogród: 421 m²
sprzedane więcej

Standard wykończenia


Standard Plus.

 

Wyjątkowe miejsce zasługuje na wyjątkowy projekt i ponadprzeciętny standard wykończenia.

 

Nasze domy będą wykonane w technologii tradycyjnej, murowanej, przy użyciu sprawdzonych materiałów renomowanych dostawców.

Dodatkowo w standardzie otrzymasz m.in.: rolety okienne na całym parterze, bramę segmentową z napędem, drzwi antywłamaniowe, kondensacyjny piec gazowy, schody wewnętrzne żelbetowe.

 

Na Państwa Życzenie nasz Dział Obsługi Klienta przygotuje ofertę na: rekuperację, system inteligentnego budynku, ogrzewanie podłogowe i wiele innych komponentów.

Możliwe są także zmiany w aranżacji domu.

 

Wizualizacje

Zdjęcia z budowy

investment_img.jpg