Osiedle Waniliowe

ul. Waniliowa, Wrocław
Typ zabudowy:
budynek wielorodzinny
domy jednorodzinne
Liczba lokali:
56 mieszkań
22 domy
Status:
zrealizowane
Termin realizacji
III kwartał 2023
W ramach Osiedla WANILIA powstały komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej oraz wygodne mieszkania w kameralnym budynku z garażem podziemnym.

W ofercie pozostał ostatni dostępny dom oznaczony symbolem C2 z dużym ogrodem o południowej ekspozycji!
Standard wykończenia obejmuje m.in.: instalację ogrzewania podłogowego oraz pompę ciepła firmy Viessmann.

Tylko 22 domy jednorodzinne z dużymi ogrodami.

Niewielka liczba domów położonych w obrębie prywatnej, zakończonej ślepo uliczki zapewnia bezpieczeństwo i wyjątkowo kameralny charakter. Budujemy w technologii tradycyjnej, murowanej stosując materiały budowlane uznanych i sprawdzonych producentów. W ramach standardu wykończenia oferujemy kompletną instalację grzewczą z piecem gazowym i grzejnikami.

DOM TWORZĄ LUDZIE.

Przyjazne, sąsiedzkie relacje powstają gdy jesteśmy bliżej siebie. Osiedle WANILIA to otwarte miejsce, sprzyjające integracji mieszkańców. Nie zabraknie tu jednak prywatności. W ogrodzie, na tarasie lub balkonie zapomnisz o całym świecie spędzając czas we własnym rytmie.

LIPA PIOTROWSKA- tu się wygodnie mieszka!

Dynamicznie ale przy tym harmonijnie rozwijająca się Lipa Piotrowska to doskonałe miejsce dla miłośników natury zapewniające przy tym wygodę życia w mieście. Na osiedlu powstaje nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny, sprawną komunikację z centrum zapewnia świeżo przebudowana ulica Pełczyńska oraz Sułowska. Bliskość terenów Natura 2000 oraz innych terenów zielonych stanowi doskonałą bazę dla aktywnego wypoczynku.
Mapa inwestycji
Dostępne:

Wizualizacje

Zdjęcia

ul. Stacyjna 1 lok. 12
53-613 Wrocław
(budynek SQ Business Center)
Copyright © Grupa CTE
Strona internetowa:
Proformat

Zapytanie o mieszkanie