Zespół

 

Iwona Florczak– Specjalista d/s Sprzedaży.

W oparciu o Państwa wytyczne przygotuje najkorzystniejszą ofertę. Sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces zakupu nieruchomości.

e-mail: iwona.florczak@cte-i.pl

T: 694-228-690

 

 

Agnieszka Jaros-Bilińska - Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Zapewni Państwu kompetentną i kompleksową  obsługę od momentu podpisania umowy deweloperskiej przez cały okres trwania rękojmi. Pomoże dostosować lokal do potrzeb Państwa rodziny dzięki licznym opcjom dodatkowym dostępnym w naszej firmie.

e-mail: agnieszka.bilinska@cte-i.pl

T: 71 79 99 910, 660-781-561

 

Krzysztof Kuźniewski – Dyrektor Działu Realizacji.

e-mail: krzysztof.kuzniewski@cte-i.pl

 

Pawel Szymański – Kierownik Budowy.

e-mail: pawel.szymanski@cte-i.pl

 

Piotr Sikora – Kierownik Robót.

e-mail: piotr.sikora@cte-i.pl

 

Maciej Orzechowski – Inżynier Budowy.

e-mail: maciej.orzechowski@cte-i.pl

 

Anita Bednarczyk – Inżynier Budowy.

e-mail: anita.bednarczyk@cte-i.pl

 

Bogusław Chiliński – Kierownik Działu Zaopatrzenia.

e-mail: boguslaw.chilinski@cte-i.pl

 

Patryk Moczygęba - Inżynier Budowy.

e-mail: patryk.moczygeba@cte-i.pl

 

Krystyna Lenart – Główna Księgowa

e-mail: krystyna.lenart@cte-i.pl

T: 690-969-672

 

Monika Sikora – Zastępca Głównej Księgowej

e-mail: monika.sikora@cte-i.pl

T: 694-228-034

 

Joanna Pasternak – Specjalista ds. finansowo-księgowych

e-mail: joanna.pasternak@cte-i.pl

T: 694-228-515

 

Danuta Stach – Samodzielna księgowa

e-mail: danuta.stach@cte-i.pl

T: 694-228-034

 

Anna Magryś – Księgowa

e-mail: anna.magrys@cte-i.pl

T: 694-228-034

 

Janusz Kupiec – Inspektor Nadzoru

e-mail: janusz.kupiec@cte-i.pl

 

Maciej Korczyński - Doradca Kredytowy

e-mail: maciej.korczynski@cte-i.pl

T: 722-263-118

 

 

investment_img.jpg