Apartamenty Świeradowska

ul. Świeradowska, Wrocław
Typ zabudowy:
mieszkania klasy premium
Liczba lokali:
56 mieszkań
Status:
w przygotowaniu
Termin realizacji
2025/2026
Doskonała lokalizacja, kameralny charakter, elegancka forma architektoniczna – Niewiele jest takich miejsc we Wrocławiu!
Osiedle Gaj, przez który przebiega ulica Świeradowska, to miejsce wyjątkowe na mapie Wrocławia. Doskonale skomunikowane z innymi wrocławskimi osiedlami, położone w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta. Szczególnie dobrze rozwinięta jest tu komunikacja miejska, w tym liczne linie tramwajowe i autobusowe. Do centrum miasta dojedziesz elektrycznym autobusem linii K a miasto planuje dalszy rozwój linii tramwajowej w obrębie ulicy Świeradowskiej oraz Borowskiej.
Piesi, rowerzyści i biegacze chętnie wybiorą Promenadę Krzycką- wyjątkową, zieloną, pieszo-rowerową arterię przebiegającą przez południe Wrocławia.
Z kolei zlokalizowany w pobliżu Park Skowroni stanowi zielone płuca osiedla, będąc jednocześnie popularnym miejscem wypoczynku i rekreacji dla każdego. Znajdziesz tu między innymi: boisko do piłki nożnej, siłownię pod gołym niebem, boisko do piłki plażowej a także plażę miejską o nazwie Forest Bar z leżakami, napojami i małą gastronomią.
Przez Park przebiega ścieżka spacerowo-biegowa, która przeszła gruntowny remont sfinansowany przez naszą firmę!

Ponadczasowa Architektura

Projektując Apartamenty Świeradowska postawiliśmy na elegancką formę architektoniczną połączoną z materiałami wysokiej jakości i nowoczesnymi rozwiązaniami. Zapewni to długą, bezproblemową i komfortową eksploatację budynku w przyszłości.
Założenie projektowe obejmuje 2 budynki wielorodzinne o standardzie klasy premium nawiązujące do historycznej zabudowy tej części Wrocławia. Charakterystyczna elewacja dodaje budynkom niepowtarzalnego szyku i elegancji!
Projekt architektoniczny został opracowany przez zespół projektowy pod kierownictwem architekta Tomasza Marhalla z firmy ZAH.

Pierwsze mieszkanie? A może lokata kapitału?

Odpowiedź jest tylko jedna. Apartamenty Świeradowska!
Znajdziesz tu kawalerki oraz mieszkania 2-pokojowe zapewniające atrakcyjne zyski z wynajmu jak również doskonale nadające się na pierwsze mieszkanie dla osób rozpoczynających samodzielne dorosłe życie. Z kolei 3-pokojowe mieszkania usytuowane na ostatniej kondygnacji usatysfakcjonują osoby szukające komfortowego lokum w atrakcyjnej lokalizacji.
Mapa inwestycji

Zdjęcia

ul. Stacyjna 1 lok. 12
53-613 Wrocław
(budynek SQ Business Center)
Copyright © Grupa CTE
Strona internetowa:
Proformat

Zapytanie o mieszkanie