Korzyści

Relacje z naszymi klientami cechuje PARTNERSTWO. Wiemy, że zakup wymarzonej nieruchomości to duże przeżycie dla każdej rodziny. Dlatego zapewniamy wsparcie oraz indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Powiedz nam o swoich potrzebach a my dopasujemy warunki transakcji do Twojej wyjątkowej sytuacji.

Skorzystaj również z programów partnerskich oraz usług dodatkowych oferowanych przez naszą firmę.

Doradztwo kredytowe

Nasz Doradca Kredytowy, Maciej Korczyński, wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytową spośród dostępnych na rynku. Zadzwoń lub napisz: maciej.korczynski@cte-i.pl, tel.: 722-263-118

Skorzystaj z usług naszego doradcy kredytowego i odbierz bonus gotówkowy w wysokości 300 PLN za każde uruchomione 100 tys PLN kredytu. Zapytaj o szczegóły w naszym Biurze Sprzedaży.

Rabaty u partnerów i opcje dodatkowe

Nasz Dział Obsługi Klienta przygotuje dla Ciebie wyjątkową ofertę na prace dodatkowe, m. in. Na schody wewnętrzne, rolety, ogrzewanie podłogowe, system inteligentnego budynku i wiele innych.

Pomoc w sprzedaży mieszkania

We współpracy z partnerskim Biurem Nieruchomości pomożemy Ci znaleźć nabywcę na Twoje dotychczasowe mieszkanie na konkurencyjnych warunkach.

ul. Stacyjna 1 lok. 12
53-613 Wrocław
(budynek SQ Business Center)
Copyright © Grupa CTE
Strona internetowa:
Proformat

Zapytanie o mieszkanie