Jak kupić?

Zakup nieruchomości jest procesem kilkuetapowym.
Nasi pracownicy sprawnie przeprowadzą Państwa przez poszczególne etapy:

Krok 1. Wybór nieruchomości

W naszej ofercie znalazłeś interesującą Cię nieruchomość. Umów się na prezentację dzwoniąc lub pisząc do naszego Działu Sprzedaży

Krok 2. Wstępna rezerwacja

Prezentowana nieruchomość przypadła Ci do gustu. Chcesz skonsultować z rodziną ostateczną decyzję i nie chcesz aby wybrana przez Ciebie nieruchomość została sprzedana. Poinformuj sprzedawcę o chęci wstępnej rezerwacji. Wybrany lokal na 3 dni zostanie wyłączony z naszej oferty

Krok 3. Umowa rezerwacyjna

Podjąłeś decyzję o zakupie. Zamierzasz występować o kredyt. Podpisz umowę rezerwacyjną. Opłata rezerwacyjna to tylko 5 tys zł i jest zwracana w przypadku odmowy banku. Przedstawiciel Działu Obsługi Klienta przygotuje komplet dokumentów niezbędnych do złożenia wraz z wnioskiem kredytowym. Nasz Doradca kredytowy pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród dostępnych na rynku.

Krok 4. Umowa deweloperska

Uzyskałeś pozytywną decyzję kredytową lub nie korzystałeś z kredytu bankowego. Zapraszamy na podpisanie umowy deweloperskiej. Jest ona zawierana obligatoryjnie w formie aktu notarialnego. W ślad za nią Twoje roszczenie o sprzedaż nieruchomości zostanie wpisane do księgi wieczystej zapewniając Ci ochronę i blokując lokal do dalszej sprzedaży. Koszty umowy deweloperskiej w połowie finansowane są przez dewelopera.

Krok 5. Zmiany lokatorskie

Po podpisaniu umowy deweloperskiej możesz nam zalecić liczne zmiany w aranżacji lokalu, dostosowując go do potrzeb swojej rodziny. Pomoże Ci w tym pracownik naszego Działu Obsługi Klienta.

Krok 6. Odbiór lokalu

Po zakończeniu budowy i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie zostaniesz zaproszony na odbiór lokalu. Lokal zostanie przez nas przygotowany i posprzątany na tą okoliczność. Zapewnij sobie odpowiednią ilość czasu. Możesz również skorzystać z pomocy niezależnych inżynierów, którzy za Ciebie zweryfikują stan lokalu. Odbiór kończy się podpisaniem protokołu zdawczo-odbiorczego oraz przekazaniem kluczy.

Krok 7. Notarialna umowa sprzedaży

Po zakończeniu budowy i uzyskaniu zaświadczenia o samodzielności lokalu zostaniesz zaproszony do kancelarii na podpisanie umowy sprzedaży. Notariusz złoży wniosek o założenie odrębnej księgi wieczystej dla Twojego lokalu. Od tego momentu już oficjalnie jesteś właścicielem swojego nowego domu lub mieszkania!
ul. Stacyjna 1 lok. 12
53-613 Wrocław
(budynek SQ Business Center)
Copyright © Grupa CTE
Strona internetowa:
Proformat

Zapytanie o mieszkanie