O nas

Doświadczenie oparte na liczbach.
lat doświadczenia
zrealizowanych inwestycji
domów
mieszkań
budynki biurowe

Historia

30.04.2004 roku we Wrocławskim KRS została zarejestrowana spółka akcyjna pod nazwą CTE SA a miesiąc później ruszyła pierwsza inwestycja. Do roku 2010 ten rodzaj działalności nie leżał jednak w centrum naszej uwagi a realizowane projekty ograniczały się raczej do zaspokojenia wewnętrznych potrzeb grupy niż działań komercyjnych skierowanych na zewnątrz. Rozpoczęcie projektu pod nazwą „Zielone Wzgórze” zmieniło ten paradygmat i dało początek nowej strategii, której podstawowym celem jest systematyczne poszerzanie oferty w obszarze usług deweloperskich.
Cytując klasyka, jedyna rzecz, która pozostaje niezmienna w życiu każdego przedsiębiorstwa to „zmiany”.

Na początku 2016 roku CTE przeszła gruntowną restrukturyzację, która objęła praktycznie wszystkie obszary funkcjonowania firmy, zaczynając od akcentów wizerunkowych poprzez strategię rozwoju i na strukturze akcjonariatu kończąc. Zmiany te umożliwią nam realizację nowych, bardziej ambitnych projektów, które określą naszą pozycję na lokalnym rynku deweloperskim.

Zarząd

Oto nasz zespoł zarządzający:

Adam Gilowski

Prezes Zarządu, właściciel. Absolwent kierunku zarządzanie i finanse. Przedsiębiorca o wieloletnim doświadczeniu na rynku sprzedażowo-usługowym. Pełnił funkcje w zarządach wielu spółek w tym jednej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Monika Korczyńska

Wiceprezes Zarządu, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Informatyki i Zarządzania. Ukończone liczne studia podyplomowe m.in. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie - Analiza finansowa, Uniwersytet Wrocławski – Prawo podatkowe, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Rachunkowość i kontrola finansowa . Absolwentka Studiów Doktoranckich w Instytucie Rachunkowości Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Andrzej Swoboda

Wiceprezes Zarządu, absolwent Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych o kierunkach: zarządzanie Projektami w Wyższej Szkole Bankowej, szacowanie nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami na Politechnice Wrocławskiej, oraz Studiów Deweloperskich w Szkole Głównej Handlowej. Doświadczenie we współpracy z deweloperami oraz międzynarodowymi funduszami inwestującymi na rynku nieruchomości.

Misja i Wartości

Najważniejszym celem a jednocześnie naszą misją jest zwiększanie każdego roku wolumenu sprzedaży dobrego jakościowo produktu

Wartości, które mają nam towarzyszyć podczas rozwoju firmy rozumiemy jako konkretne postawy i zachowania, utrzymujące równowagę pomiędzy efektywnym osiąganiem wyników finansowych a budowaniem trwałych relacji z naszym klientem.

Zdajemy sobie sprawę, że aby nasz produkt był atrakcyjny i przez lata cieszył swojego nabywcę, musi być efektem końcowym przemyślanego procesu planowania, projektowania i w końcu samej realizacji projektu. Dlatego każda nasza nowa inwestycja jest nie tylko sumą doświadczeń zespołu ludzi bezpośrednio współpracujących z nami, ale również skrupulatnie zebranymi opiniami, uwagami i sugestiami naszych dotychczasowych klientów. Współczesny rynek nieruchomości jest najlepszym weryfikatorem tego co na nim powstaje.
Dlatego projekty, w które się angażujemy tworzymy z myślą jakbyśmy je tworzyli dla siebie!
Adam Gilowski - Prezes Zarządu

Współpraca

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Rzetelne firmy wykonawcze oraz dostawców materiałów zapraszamy do współpracy przy obecnych i przyszłych realizacjach. Gwarantujemy terminowe regulowanie zobowiązań finansowych w zamian oczekując solidności i terminowości.

Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt ze wskazanymi osobami:
ul. Stacyjna 1 lok. 12
53-613 Wrocław
(budynek SQ Business Center)
Copyright © Grupa CTE
Strona internetowa:
Proformat

Zapytanie o mieszkanie