Osiedle Bakaliowe

ul. Bakaliowa, Wrocław
Typ zabudowy:
bezczynszowe mieszkania willowe
Liczba lokali:
48 mieszkań, 4 domy
Status:
w realizacji
Termin realizacji
I kwartał 2025

Osiedle kompletne

Wszystko w zasięgu.

Zielona okolica, bezpieczna droga do nieodległej szkoły, szybkie zakupy, możliwość spaceru pośród zieleni a także niska zabudowa i sprawna komunikacja. Tak wygląda wrocławskie osiedle Lipa Piotrowska. To właśnie tu powstaje kolejna inwestycja naszej firmy, której zakończenie planujemy na grudzień 2024!
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE podczas DNIA OTWARTEGO w sobotę 13 lipca 2024!

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ!

zapisy:  https://forms.gle/JodXDmGw2iLzvFHAA

Dla wszystkich odwiedzających będzie to dzień wyjątkowych promocji - na DOMY nawet do 80 000 zł, a wybrane mieszkania z rabatami do 39 000 zł lub HARMONOGRAM 20/80!

Wysoki komfort w niskiej cenie

Na Osiedlu Bakaliowym znajdziesz wygodne mieszkania o charakterze willowym, doskonałe dla Ciebie i Twojej rodziny. W ofercie znalazło się 48 mieszkań w niskich, dwukondygnacyjnych budynkach oraz 4 segmenty jednorodzinne. REZERWUJ JUŻ DZIŚ!

Mieszkania willowe - czym są?

To nic innego jak wygodne mieszkania wyodrębnione z budynku jednorodzinnego. Nie znajdziesz tu wspólnych klatek schodowych, gdyż każdy lokal ma osobne wejście. Jednym słowem, kupujesz wyjątkowy komfort związany z domem jednorodzinnym w cenie popularnego mieszkania!

Marzysz o własnym ogródku? Doskonale! Znajdziesz tu 3-pokojowe mieszkania z dużymi ogrodami.
Oczekujesz kameralnej zabudowy, ale koszenie trawy nie jest dla Ciebie? Docenisz mieszkania położone na pierwszym piętrze z wygodnymi balkonami.

A do tego do każdego lokalu przewidziane są aż 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska (płatne dodatkowo).

Home office, zdalna nauka? Nie stanowią problemu, kiedy każdy w rodzinie ma swoją prywatną przestrzeń, podczas gdy posiłki w jadalni lub ogrodzie będą kwintesencją rodzinnego życia!

Mieszkania "bezczynszowe" - czy to możliwe?

Oczywiście! Zabudowa jednorodzinna cechuje się brakiem wspólnych klatek schodowych, podziemnych hal garażowych i innej infrastruktury generującej comiesięczne koszty, stąd opłaty eksploatacyjne na Osiedlu Bakaliowym będą naprawdę znikome!

Projektując osiedle postawiliśmy na:
- nowoczesną formę architektoniczną
- tradycyjną technologię i sprawdzone materiały
- komfort - każde mieszkanie posiada ogród lub balkon

UWAGA:
- do każdego mieszkania położonego na parterze obligatoryjny zakup 2 miejsc postojowych,
- do każdego mieszkania położonego na I piętrze obligatoryjny zakup 2 miejsc postojowych oraz pomieszczenia gospodarczego.
Mapa inwestycji
Dostępne mieszkania
Mieszkania zarezerwowane
Mieszkania sprzedane

Bakaliowa - tu się wygodnie mieszka!

Dynamicznie i harmonijnie rozwijająca się Lipa Piotrowska to doskonałe miejsce dla miłośników natury zapewniające wygodę życia w mieście.

Na osiedlu powstaje nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny. Sprawną komunikację z centrum zapewnia świeżo przebudowana ulica Pełczyńska oraz Sułowska. Bliskość terenów Natura 2000 oraz innych przestrzeni zielonych stanowi doskonałą bazę dla aktywnego wypoczynku.

Wizualizacje

ul. Stacyjna 1 lok. 12
53-613 Wrocław
(budynek SQ Business Center)
Copyright © Grupa CTE
Strona internetowa:
Proformat

Zapytanie o mieszkanie